Çalışma Saatleri: 09.00-18.00 Pzt-Cmt
Bize Ulaşın 444 54 30

Innofacial Yöntemi

InnofacIal Yöntemi

Innofacial tedavisi cilt bakımında girişimsel olmayan yeni bir tedavi sistemi olarak kliniğimizde uygulanmaya başlanmıştır.

Innofacial suyun gücünü kullanarak deride derinlemesine temizlenme, ölü hücrelerden peeling ile kurtulma, aynı zamanda siyah noktaların ektraksiyonu ve derinin nemlendirilmesini sağlayan vortex yöntemi ile hidrodermabrazyon yöntemidir.

Tedavi ile herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan derinin derin temizliği, nemliliği, anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliğini sağlar. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez.

Innofacial yöntemi komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede etili, güvenilir, mükemmel çözümler sunuyor.

Tedavi aşamalarında temizlenen yüze 10 ar dakikalık üç aşamalı temizleme, arındırma, komedon temizliği, nemlendirme aşamalarından oluşur. Toplam bakım süresi 40 dakikadır. Cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz. Bu sayede günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.