Hasta Deneyimleri

Hasta Deneyimleri

Boyun bölgesinden radyoterapi ve uzun süren bir kemoterapi süreci geçirmemden kaynaklı yanaklarım ve gıdığımda oluşan sarkmaların ameliyat ile tedavisinden çok memnun kaldım. Op.Dr.Beyhan bey çok özenli çalışarak hiç iz bırakmadan işlemi gerçekleştirdi. Bu tedavilerden önceki halime döndüm üstelik de bir operasyon geçirdiğimi ben söylemediğim sürece kimse anlayamıyor. Çok teşekkürler...

4 yılı aşkın süredir polikliniğe geliyorum ve yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Doktorlardan ve Bahar Hanım’dan çok memnunum. Kendisinden çok güzel bir enerji aldım.

Deneyimli doktorlarınız ve güleryüzlü ekibinizle merkezinizden çok memnunum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Doktorların ilgisi ve bilgisi ikna edici. Hijyenik ve güvenilir bir ortam. Gözkapaklarımdaki sarkma şikayeti için başvurdum gayet memnunum. Op.Dr.Taner bey ve ekibine teşekkürler.

Uzun süredir rahatsızlık duyduğum kolumda oluşan kist nedeniyle hekimlerimizle tanıştım. Kısa sürede şikayetlerim son buldu. İlginiz için teşekkürler. Farklı konularda da tekrar görüşmek üzere.

Öncelikle merkez son derece temiz, randevularınıza sadık kaldığınız müddetçe bekletme yapılmıyor. Uz.Dr.Şerafettin bey lazerle damar tedavisi konusunda çok başarılı, 2.uygulamadan sonra damarlar neredeyse kayboldu. Daha önce başka 2 merkezde yaptırmış ama netice alamamıştım. Bölgesel fazlalıklarından ödemden selülitlerden kurtulmak isteyenler için de Sevim hanım AWT, karboksi uygulamalarında son derece başarılı herkese tavsiye ederim.

Benim revizyon ameliyatı olmam gerekiyordu, bir çok hastane ve doktora bu konu hakkında başvurdum, herkes farklı şeyler konuşuyor ve bir türlü ikna olamıyordum artık kafam allak bullak olmuştu. Araştırmalarım sonucu Elit Polikliniği Op.Dr.Beyhan Kanmaz ile tanıştım. Bana her şeyi o kadar güzel izah etti ki ilgisiyle, samimiyetiyle ve en önemlisi güler yüzüyle beni ikna etmeyi başardı. Öncelikle burnumdaki sorunlu bölgeye dolgu tedavisi yaptı ileride ameliyat olduğum zaman ki şeklini görebilmek için, o da çok kolay ve güzel oldu. Yaklaşık bir sene sonrada burun ameliyatımı oldum. 31.08.2015 tarihinde ameliyatım başarıyla geçti ve öncesinde yaşamış olduğum nefes ve çökme probleminden de eser kalmadı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim mükemmel bir doktor.

Cilt altı vitamin enjeksiyonu (PRP) işlemini yaptırdım. Doktor Taner Korkut Bey ve klinik çalışanlarından oldukça memnun kaldım. Poliklinikte her şey güzel, temiz ve hijyenik. Fiyatlar oldukça uygun bir de kampanyalar ile çok daha ucuza gelmekte. Cilt bakımı, estetik operasyonları gibi diğer işlemlerin de oldukça iyi yapıldığını gözlemledim. Herkese tavsiye ederim.

Teşekkürler iyi ki varsınız. Şu an gülen yüzümü ;)) çok değerli Beyhan Kanmaz hocama borçluyum ve çok mutluyum...

Öncelikle Op.Dr.Beyhan Kanmaz bey ve ekibinin göstermiş olduğu yakınlığa sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çok memnun kaldık. İyi günlerde görüşmek dileğiyle. Saygılar

Sizler insanda alışkankık yapıyorsunuz. Sizleri bırakmak mümkün mü? Harika doktorlar, personel, estetisyenler mükemmel...

Bahar Hanım ve Derya Hanım’ın nazik ve sıcak yaklaşımları, kaliteli hizmetlerinden dolayı çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Harika bir ortam. Olması gerektiği gibi hizmet, iş ahlakı ve bireysel ilişkileri çok iyi doktorlar. Keşke her klinik, her hastane böyle olsa! Teşekkür ve tebrikler Elit.

Uzmana Soru Sorun