Çalışma Saatleri: 09.00-18.00 Pzt-Cmt
Bize Ulaşın 444 54 30

Kalçalar kadın vücudunun en önemli bölgelerinden biri. Çekici , dinç ve daha iyi gözükmek için bedeninize uygun şekil ve dolgunluktaki kalçalara sahip olmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Kalçalar kilo almaya en müsait bölgelerin en başında geliyor. Ayrıca yıllar içerisinde sahip olduğu dik duruşu da kaybedip yer çekimine yenik düşebiliyor. Sarkık kalçalar giydiğiniz güzel bir pantolon, yada elbisenin içerisinde daha iyi görünmenize engel olabilir. Bu durum özgüven kaybını da beraberinde getiriyor maalesef.

Dolgun kalçalara sahip olmanın cerrahi olmayan iki yolu var gibi duruyor. Birincisi takma kalça adı verilen iç çamaşırı şeklinde giyilip çıkartılabilen parçalardır. Kendiinize uygun boyutta, kalça dikleştiren, toparlayan çamaşırlar günlük çözüm sağlayabilir. Ama burada dikkat edilmesini gereken en önemli nokta da aldığınız kıyafetin  olabildiğince doğal durmasıdır. Aksi halde komik durumu da düşebilirsiniz.

Brezilya poposununa ameliyatsız bir çekilde kavuşmanın bir diğer yolu ise, kardiyodur. Haftalık düzenli saat ve aralıklarla yapacağınız kalça bölgesi kardiyosu sayesinde, kaçlarınız belli bir süre sonra daha dik ve sert bir görünüme kavuşacaktır. Ama şunu unutmayın ki sporla beraber ciddi diyetleri de beraberinde yapmalısınız. Ayrıca dik kalçalara kavuşmak için sporu aksatmamaya ve bunun için ciddi bir çaba sarfetmeye hazır olmanız gerekir.

Gelelim dik ve şekilli bir görünüme sahip brezilya poposuna uzman ellerde cerrahi yollarla nasıl sahip olabilirsiniz bunu cevaplamaya.

Elit Poliklinik olarak vücut şekillendirme konusunda yılların getirdiği tecrübelerle sizi hayal ettiğiniz brezilya poposuna kavuştırabiliyoruz.

Cerrahi bir yöntem olması ilk etapta zor gibi görünse de oldukça kolay bir  işlemdir. Brezilya poposu  vücut şekillendirme için doğal yağlarınıza ihtiyaç olacağı için öncelikle yağ alınabilecek bölgelerden bu alım yapılır. Liposuction yöntemiyle alınan bu yağlar, bel ve vücut ölçüleriniz hesaplanarak, estetik bir kalça görünümü için doğru yerlere eklenir.

Brezilya Poposu Elit Polikliğinin uzman plastik cerrahlarınca yapılır, işlemden sonra uzun süren bir istirahat dönemi yoktur.  Günlük hayata dönüş kısa süreler içerisinde tamamlanır.

Brezilya poposunda önemli olan, işlem sonrası belli bir süre giymeniz gereken korsedir. Daha dik ,şekilli kalçalarınızla şimdi daha özgüvenlisiniz.