miraDry Antiperspirant Treatment

miraDry Antiperspirant Treatment
Sweating treatment lasting results...

Hair Transplants

Hair Transplants
You feel confident with our specialists staff...

Elit Polikliniği

Elit Polikliniği
The shortest way to attain best result; Elit Polikliniği...

Türkiye’de estetik, cilt ve plastik cerrahi uygulamaları denince aklınıza gelen ilk marka olmak istiyoruz. Özel Elit Polikliniği sektörün başarılı Doktorları ve profesyonel kadrosuyla 30’dan fazla uygulamayla cilt, plastik cerrahi ve estetik konularında hasta, misafir ve ziyaretçilerine uygun tedavi yöntemleriyle başarılı sonuçlar ve memnuniyet hedeflemektedir.

İstanbul Ataköy Towers ofis binasındaki modern ve ferah mekanımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bilimsel verileri ve teknolojiyi kullanarak güvenilir ve gerçekçi sağlıklı yaşam ortamı sunuyoruz.

Estetik Tıp da gerek cerrahi, gerekse girişimsel olmayan haliyle günümüzde hem sağlık açısından, hem de dış görünüş açısından oldukça popüler olan bir tedavidir.

Doğuştan var olan ya da geçen zamana bağlı oluşan dış görünüş sorunları kişinin günlük yaşamını etkileyebiliyor.

Estetik cerrahi müdahale ile var olan estetik sorunlar giderilerek kişiyi mutlu etmek ana hedeftir.

Özel Elit Polikliniği’nde Uzman Doktorlarımız tarafından işlem öncesi kişiye en uygun prosedür belirlenip, uygun çözümlerle ihtiyaçlara yönelik sanatsal dokunuşlar ile beklenti ve gereksinimler sunulmaktadır.

Dermatolojik olarak cilt sağlığımızı korumak belki her zaman aklımızda olan ama bir türlü fırsat bulamayıp ötelediğimiz tedavilerin başında gelir. Akne, akne izleri, doğumsal lekeler, güneş lekeleri, ben tedavisi ve bir çok problemi erken çözmek gelecekte daha büyük problemleri önleme açısından çok önemlidir.

Medikal Estetik olarak ise, cildimizin zamana bağlı yaşlanması ve dışarıdaki etkenlerle yıpranması sonucunda ihtiyaç duyulan cilt gençleştirme, botoks, dolgu vb. uygulamalarla zamana karşı koyup, öteleme şansınız sizin elinizde.

Günlük standart yeme alışkanlıklarımız, çalışma şartlarımız hareketsiz kalmamıza neden olmaktadır.

Bu sebepten dolayı da alınan kilolar zamanla hepimizin sıkıntısı olmaya başlar.

Özel Elit Polikliniği’nde uzmanlarımız tarafından kişiye uygun zayıflama ve vücut şekillendirme programları ile sağlıklı sonuçlar alınmaktadır.

Yaz-Kış her daim formda kalabilmeniz için tek yapmanız gereken Polikliniğimizi ziyaret ederek birçok tedavi yöntemlerinin arasından size uygun olanının belirlenmesiyle aynalara ve yaşama daha mutlu bakmanızı sağlayacaktır.

Testimonials

Plastic Surgery

Breasts - Mammoplasty

Tummy Tuck - Abdominoplasty

Nose - Rhinoplasty

Eyelids - Blepharoplasty

Silhouette - Liposuction

Ears - Otoplasty

Face and Neck - Facelift

Lasers Treatments

twitter
phoneOnline Consultation
Name / Surname
E-Mail
Phone
Message